تبلیغات
بسوی خوشبختی - زندگی آشفته خود را ساده و آرام نمایید
با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطب بده
 زندگی آشفته خود را ساده و آرام نمایید ..... عمومی ,
زندگی آشفته خود را ساده و آرام نمایید


١- تا می توانید اطلاعات موثر و مهم جمع آوری کنید
وقتی خیلی زود اطلاعات مربوط به برنامه های مختلف را به دست آورید، می توانید بفهمید که چه اتفاقاتی حتمی هستند و بعد سایر برنامه ها را بر اساس آن اتفاق تنظیم کنید . اگر به تقاضاهای دقیقه نودی جواب دهیم، کنترل کمی روی برنامه خود خواهیم داشت.

٢- برنامه های مهم دیگران که روی برنامه شما تاثیر می گذارد را شناسایی کنید
مسافرت جزئی از زندگی من درآمده است و به همین دلیل یاد گرفته ام که همیشه آینده نگری کنم و وقتی از چیزی به اندازه کافی مطلع نبودم، پیشنهادی را قبول نکنم . برای تنظیم برنامه های سفر همیشه باید تاریخ مسافرت را ابتدا با برنامه شوهرم و بعد با برنامه بچه ها تنظیم کنم . از آنجا که مسافرت برای من به شکل عادت درآمده است، کار کردن روی برنامه آن هم تا حدی ساده شده است . همیشه سفرهایم را طوری تنظیم می کنم که با برنامه های خانواده ام کوچکترین تداخلی نداشته باشد.

٣- وقتی از شما می خواهند که کاری انجام دهید، ابتدا وقت بگذارید و خوب آن پیشنهاد را بررسی کنید و بعد جواب آن شخص را بدهید
وقتی وقت می گذارید و پیشنهادات را بررسی می کنید، دیدگاه بسیار منطقی تری نسبت به آن پیشنهاد پیدا خواهید کرد. دفعات بسیاری برای من پیش آمده است که با کمی تفکر و بررسی یک مسئله از انجام آن منصرف شده ام.

۴- خود و خانواده تان را در نظر بگیرید
وقتی در زندگی برای مراقبت از خود و خانواده مان وقت نمی گذاریم، تاوان آن را پرداخت خواهیم کرد . تصور کنید که هر فعالیت شما چه تاثیر عمیقی روی خودتان و خانواده تان خواهد داشت.
 برای خودتان وقت بگذارید. ممکن است اینقدر درگیر مسائل روزمره باشید که وقتی برای اینکار نداشته باشید . اما شاید بتوانید صبح های زود یا شب ها وقتی خالی پیدا کنید که همه خواب باشند و بتوانید کمی با خود تنها باش ید. سعی کنید ورزش کرده یا به پیاده روی بروید .این بهترین کار خواهد بود که آن روز برای خودتان انجام داده اید.
یرای آنهایی که دوستشان دارید وقت بگذارید . سعی کنید وقت هایی بدون استرس و فشار همراه آنها به تفریح بگذرانید. این وقت ها انرژی تازه ای به شما و آنه ا خواهد داد . وقتی کنترل زندگی از دستمان خارج می شود، گاهی اوقات تفریح بهترین چاره است.

۵- درون خود آرامش ایجاد کنید
آرامش درونی تنها چیزی است که می توانید با آن طوفان های زندگی را از بین ببرید . بین همه برنامه های آشفته و بی نظم، اطمینان و آرامش درونی از اینکه کاری را درست انجام می دهید، بسیار کمک کننده است. من دریافته ام کهارتباط خصوصی من با خداوند قدرتی روزانه به من می دهد . خدا به همه کارهایی که در روز می خواهم انجام دهم توجه دارد و می خواهد که به من کمک کند . این آرامش درونی را می توانیم با ارتباط ب ا خدا به دست آوریم . این به شما برای انجام کارهایتان قدرت خواهد داد.

۶- از دیگران بخواهید که برایتان دعا کنند.
اگر مشکل دارید، به شما پیشنهاد می کنم که از دیگران بخواهید برایتان دعا کنن د. افراد زیادی هستند که با کمال میل این کار را می کنند.نوشته شده توسط مصطفی فرشباف در سه شنبه 4 فروردین 1388 و ساعت 02:04 ب.ظ
ویرایش شده در شنبه 22 فروردین 1388 ساعت 12:29 ب.ظ
 نوشته های پیشین
+ سخن هفته
+ ارتفاعات قله سبلان
+ زیباترین جاهای توریستی دنیا
+ زیباترین جاهای توریستی دنیا
+ طب هومیوپاتی چیست ؟
+ خواص داروئی دارچین
+ اگر می توانستم یک بار دیگر زندگی کنم
+ سخن هفته
+ سخن هفته
+ سخن هفته
+ روشهای جذاب کردن زندگی زناشویی !
+ سخن هفته
+ مهمترین عضو؟
+ غریبه آشنا
+ سخن هفته

صفحات :