تبلیغات
بسوی خوشبختی - ده نشانه خیانت در زنان
با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطب بده
 ده نشانه خیانت در زنان ..... مورد توجه آقایان ,
ده نشانه خیانت در زنان

نشانه شماره ١٠

فاصله گرفتن و جدایی از خانواده
این واقعیت که او دیگر علاقه ای به رسیدگی امور خانواده ندارد و تمایلش را به برقراری رابطه با خانواده و دوستان شما از دست می دهد، می تواند دلیل بر پشیمانی و ندامت ناشی از خیانت باشد . او ممکن است بخاطر خیانتش احساس گناه کرده و روبرو شدن با دوستان یا خانواده شما او را به یاد گناهانش بیندازد .بنابراین هرچقدر او در صداقت و درستی قوطه ور شود، بهمان اندازه مجبور بتحمل عذاب وجدان کمتری خواهد شد.

نشانه شماره ٩
افزایش پرخاشگری و ستیزه جویی
آن روزهای تفاهم و همدلی و رضایت که با هم داشتید به پایان رسیده . اخیرا او با هر کار شما شروع به مشاجره و شکایت پرداخته و از هر بهانه ای برای نزاع و تخریب شخصیت شما استفاده میکند . نق زدنها به او کمک می کند تا احساس گناه را از بین برده و یا حداقل کمترکند . بنابراین اگر عیب جوییهای او از شما بصورت یک عادت درآمده کمی دقت کنید ببینید چه اتفاقی در حال افتادن است.

نشانه شماره ٨
دوستی با فردی جدید
یک از نشانه های شروع خیانت قرار گرفتن فردی جدید در سر راه اوست که ممکن است از طرف او "همکار" یا "دوست قدیمی" اطلاق شود. او از بیان جزئیات دوستی با فرد جدید خودداری کرده و سعی در پوشاندن آنها دارد.

نشانه شماره ٧
ممانعت از پاسخگویی به سؤالات ساده
همیشه نسبت بفردی که حتی از پاسخگویی به ساده ترین و منصف انه ترین سوالات شما سرباز می زند و یا سوالات شما را از خودتان می پرسد ( این امر نشانگر یافتن یک جستجوی ذهنی برای دروغگویی است ) ضنین و مشکوک باشید. هشیار باشید در مورد دیر آمدن ها به خانه و اینکه او با غرولند در جواب سوال شما می گوید : " چرا می خوای بدونی کی از محل کارم خارج شدم؟". اگر او به سوالاتی که همیشه عادت داشت، داوطلبانه و با رقبت پاسخ دهد، ولی اکنون با حالت تدافعی و جبهه گیرانه علاقه ای به جواب دادن آنها ندارد، بدانید که او چیزی ( یا کسی ....) را از شما پنهان میکند.

نشانه شماره ٦
ایجاد تغییرات در عادت ها
اگر او سرش جای دیگری گرم باشد ، بطور قطع متوجه تغییراتی در انجام عادتها و کارهای روزمره اش خواهید شد . دیگر تمایلی به سینما رفتن وجود ندارد و صحبتی از شرکت در کلاسهای آموزشی نمی شود. معمولا" مردان دوست دارند با معشوقه جدیدشان ملاقات کنند و این امر موجب غفلت و بازماندن از انجام مشغولیات گذشته می گردد.

نشانه شماره ٥
افزایش آرایش و آراستگی
همانگونه که خود شما در ابتدای ارتباطتان سعی در نشان دادن محاسن خود به یکدیگر داشتید، اکنون او نیز بصور ت ناگهانی اصرار در آرایش بیشتر و تغییر لباس و دگرگون کردن ظاهر خود برای فردی دیگر دارد.

نشانه شماره ٤
افزایش استقلال و خودکامگی
یک نشانه مهم کج روی این است که او از نهاد دو نفره خانواده جدا شده و به سمت خودمختاری پیش می رود . او دیگر نمی گوید "ما"، می گوید "من". بعلاوه کار خودش را انجام می دهد و تمایلی به مشورت در مورد اندیشه های آینده زندگی ندارد. او طوری رفتار میکند که به شما بفهماند دیگر نیازی به نگهداری شما ندارد.

نشانه شماره ٣
تغییر در زندگی جنسی
ایجاد تحولات ناگهانی، عدم تمایل و سربازدن در آمیزش، همچنین ارضا نشدن مانند گذشته، می تواند نتیجه درمیان بودن فرد دیگری باشد.

نشانه شماره ٢
افزایش مشغولیتها
او میگوید دیگر وقت انجام فعالیت های فوق برنامه را با شما ندارد . با اینحال وقتی که "دوستش" با او تماس می گیرد همان لحظه حاضر و آماده شده و بیرون می رود. او بسیار زیاد برای "کار" از خانه خارج می شود.

نشانه شماره ١
بی تفاوتی و بی اهمیتی
چه چیزی بدتر از این است که همسر شما تقریبا در مورد همه چیز نق بزند؟ به نظر می رسد بدتر این باشد که او دیگر توجه نکند که حتی شما یک موجود زنده هستید . همانطور که نشانه شماره ٩ ( بهانه جویی و گیر دادن سر هر موضوع ) یک نشانه خیانت محسوب میگردد ، بر عکس آن هم یعنی بی اهمیتی در انجام کارهای شما نیز دلیلی محکم است. دیگر برای او فرقی نمیکند که شما کجا میروید و چه کار می کنید. اگر عقیده خود را مثلا" درمورداحساس خود و یا ظاهر او ابرازکنید ، با جوابی سرد مواجه خواهید شد . بعبارت دیگر او همان اندازه اهمیتی که شما برای موضوعات مختلف قائل هستید، قائل نخواهد بود بخصوص که آن موضوع مستقیما " در رابطه شما تاثیر گذار باشد.

واقعیت گرا با شید: با این فکر که همسرتان هیچ وقت به شما خیانت نمی کند، خودتان را فریب ندهید و از طرف دیگر فورا" او را متهم به خیانت نکنید . اگر همسر شما دارای یک از نشانه های فوق بود، دلیل بر این است که احتمالا" چیزی در این رابطه غلط می باشد و لزوما " دلیلی بر اتهام نهایی نیست . در هر حال با خواندن این مقاله فرصتی مناسب برای شما پیش می آید تا بتوانید برخورد و دیدگاه منطقی تری نسبت به مسائل داشته باشید . موضوع مهم تر اینکه اجازه ندهید آنچه که ممکن است تنها یک حس حسادت در شما باشد ، باعث تخریب افکارتان در مورد همسرتان شود . چرا که اشتباه انگاری و نتیجه گیری زود هنگام ممکن است یک رابطه را برای همیشه از بین ببرد .
پس همه حقایق را پیش از روبرو شدن با وی درنظر داشته باشید.


نوشته شده توسط مصطفی فرشباف در پنجشنبه 8 اسفند 1387 و ساعت 09:46 ب.ظ
ویرایش شده در جمعه 23 اسفند 1387 ساعت 03:06 ب.ظ
 نوشته های پیشین
+ سخن هفته
+ ارتفاعات قله سبلان
+ زیباترین جاهای توریستی دنیا
+ زیباترین جاهای توریستی دنیا
+ طب هومیوپاتی چیست ؟
+ خواص داروئی دارچین
+ اگر می توانستم یک بار دیگر زندگی کنم
+ سخن هفته
+ سخن هفته
+ سخن هفته
+ روشهای جذاب کردن زندگی زناشویی !
+ سخن هفته
+ مهمترین عضو؟
+ غریبه آشنا
+ سخن هفته

صفحات :